• Naši sponzori

• Už takmer 70 rokov zabezpečujeme kvalitnú výchovu a vzdelávanie detí, ktoré navštevujú našu MŠ.

Chceme sa poďakovať všetkým sponzorom našej materskej školy.

Pričom ako sponzorov vnímame všetkých rodičov a priateľov školy, ktorí darovali finančný či vecný dar, prípadne sa zapojili do prác či brigád.

Občianské združenie - Rodičovské združenie pri materskej škole ďakuje všetkým darcom, ktorí prejavili nielen ochotu, ale aj skutočne darovali 2% alebo 3% zo svojích daní nášmu združeniu. Vaše príspevky pomôžu skvalitniť a spríjemniť život Vaších detí a aj vďaka Vašej podpore môžeme skvalitňovať prostedie v MŠ.

V roku 2021 sme vďaka Vaším príspevkom  mohli zakúpiť Lanový park na podporu telesnej výchovy. Srdečne Ďakujeme.

• Sponzori v roku 2021

• Sponzori v roku 2022

• Zamestnanci predajne OBI, Trolejbusová 1, Košice - KOMPOSTÉR

V mene detí a kolektívu MŠ Park Angelinum 7 sa aj touto cestou chceme poďakovať zamestnancom obchodného reťazca OBI v Košiciach za ochotu pri riešení našej žiadosti. V rámci projektu "Naša zdravá škola" sme požiadali už spomínanú firmu o sponzorský dar vo forme kompostéra.
      Pani Kračunová, vedúca predajne, a celý kolektív OBI nám vyšli v ústrety, urobili medzi sebou zbierku, a darovali nám dva kompostéry, s prísľubom ďalšej spolupráce.
      Ceníme si ľudský prístup a hlavne podporu OBI pri rozvíjaní envirnmentálneho povedomia našich detí.

Mgr. Mária Šuleková, zástupkyňa riaditeľky

[ Zobraziť fotogalériu ]